Marko Gjuriq rezulton pozitiv me Coronavirus - Bota Sot
Marko Gjuriq rezulton pozitiv me Coronavirus

Lajme

Marko Gjuriq rezulton pozitiv me Coronavirus

Më: 27 qershor 2020 Në ora: 12:47
Marko Gjuriq

Drejtori i të ashtuquajturës Zyrës për Kosovë, Marko Gjuriq, ka rezultuar pozitiv me Coronavirus.

Sipas medieve serbe, Gjuriq është testuar ditën e premte, teksa sot rezultatet kanë treguar se ai ka dal pozitiv.

Sipas këtyre medieve, Gjuriq nuk ka simptoma dhe se ndjehet mirë por që është në izolim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat