Republikani nga Kosova që besoi në fitoren e Trump-it - Bota Sot
Republikani nga Kosova që besoi në fitoren e Trump-it

Lajme

Republikani nga Kosova që besoi në fitoren e Trump-it

Më: 12 nëntor 2016 Në ora: 20:38
Presidenti amerikan Donald Trump

Një biznesmen në SHBA fitoj postin e të parit të këtij shteti, edhe pse këtë pak kush e besoj.

Por, në Kosovë, pos Agim Bahtirit është edhe dikush tjetër që e mbështeti dhe besoj në fitoren e Donald Trumpit. E ai është i pari i republikanëve të Kosovës, Faton Kurti.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...