Elemente erotike në romanin "Ti"

Libra

Elemente erotike në romanin "Ti"

Më: 11 dhjetor 2021 Në ora: 09:10
Ballina e librit

"Ditën tjetër unë dhe Maria ndodheshim në banesën e Aleksit. Ishim lakuriq të shtirë në shtrat. Ajo ma kishte kthyer shpinën, e unë e përqafoja shumë.

Për herë të parë në jetën time më shkoi mendja te martesa. Mendoja edhe unë të kisha një shtëpi të blerë vetë, sikur të gjithë të tjerët, ta bëja pazarin si të gjithë mileti. Me gisht ia preka ngadalë shpinën.

E ndieja aromën e saj të trupit.

“Do të largohem njëherë e mirë në fund të semestrit. Dua të shkoj në shkollë në Itali.”, - më tha Maria. “Çfarë?”, - e pyeta, duke mos e shfaqur zemërimin tim.

“Mendoj të ik që tani. Është një shkollë shumë e mirë në Milano.”, - tha ajo. “Në Milano?”, - e pyeta. “Më thuaj që po bën shaka.”, - i thashë. “Nuk është për të qeshur..."

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat