Edona Llonçari sjell librin e saj të parë “Partneri ideal”

Libra

Edona Llonçari sjell librin e saj të parë “Partneri ideal”

Më: 16 mars 2022 Në ora: 13:20
Kopertina e librit

Edona Llonçari ,biznismenja e njohur pejane e cila jeton dhe vepron në Belgjikë sjell librin e saj të parë “Partneri Ideal”.

Një femër e zonja sikur, Edona, që të gjithë e njohim për sukseset e saja në fushën e biznesit ,pastaj për këngën e saj kushtuar djalit të saj, tani ka sjellë edhe librin e saj të parë “Partneri Ideal “.

Edona Llonçari tha se “këtë libër e kam shkruar me shumë dashuri është një libër që në të mund të merrni këshilla se si mund të keni një martese të lumtur dhe si mund të jeni një qift në harmoni”.

Për fund biznesmenja Edona Llonçari, shton se nuk do të ndalem me kaq dhe se në të ardhmen prapë do të sjell projekte dhe gjera të bukura për të gjithë adhuruesit e mi të të gjitha fushave.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat