Nuk munda të bëj seks për herë të parë me vajzën e bukur, pasi… - Bota Sot
Nuk munda të bëj seks për herë të parë me vajzën e bukur, pasi…

Life style

Nuk munda të bëj seks për herë të parë me vajzën e bukur, pasi…

Më: 8 janar 2019 Në ora: 23:09
Ilustrim

Një djalë ka treguar historinë e tij për ‘The Sun’, ku thotë se i dështoi seksi me një vajzë të bukur, pasi nuk mundi të arrijë ereksionin, transmeton Gazeta InfoPress.

Kjo është letra e tij:

U rregullova për një natë seks me një përcjellëse të bukur, por gjithçka u shkatërrua kur unë nuk mund të kem ereksion.

Unë jam një djalë 22 vjeç. Po e kaloja vikendin me shokun tim të universitetit. Natën e parë ne dolëm në qytet, që kaluam për mrekulli, por nata tjetër ishte e mërzitshme.

Unë kurrë nuk kisha bërë seks më herët, andaj shoku im më sugjeroi që ta bëja me vajza përcjellëse.

Unë nuk isha i sigurt në fillim por ai më bindi se do të ishte një shaka.

Ato arritën në banesën e mikut tim dhe nuk mund tu besoja syve.

Ato ishin vajza me të vërtetë të bukura, të moshës sonë dhe unë e ndjeja veten duke u ngjallur.

Ne pimë fillimisht dhe pastaj shkuam në dhoma të ndara.

Unë po e puthja dhe prekja vajzën me të cilën isha dhe gjërat po bëheshin më të nxehta mes nesh, por kur erdhi puna te seksi, unë nuk munda të kem ereksion.

Isha shumë i zënë ngushtë, por vajza më tha të mos shqetësohem pasi kjo ndodh tek shumë meshkuj.

E pagova atë dhe shkova për të fjetur.

Vajza tha se do ta marrë një taksi.

Shoku im ishte plot në mëngjes dhe më tregoi për natën që ka kaluar me vajzën.

Unë i tregova se çfarë më ka ndodhur mua. Ai vetëm qeshi dhe më tha të mos brengosem.

Ai më tha se ndodhi pasi ishte hera e parë, por herën tjetër gjithçka do të ishte mirë.

Ne vendosëm që t’i marrim vajzat edhe natën tjetër dhe isha i vendosur që të bëj seks këtë herë.

Por nuk e bëra pasi e humba ereksionin edhe në herën e dytë.

Arsyeja e vetme pse unë nuk kisha bërë seks më herët ishte për shkak të besimeve fetare të familjes sime dhe asgjë tjetër.

Unë masturbohem dhe nuk kam asnjë problem.

Tani jam i brengosur për të ardhmen.

Çka nëse më ndodh sërish?

Nuk e di si ta zgjidh këtë problem.

Përgjigja e psikologes:

Kursej parat] tua. Seksi me një vajzë për një natë nuk është njëjtë sikurse me një vajzë që e njeh dhe që kujdesesh për të, e më e rëndësishmja, që kujdeset për ty.

Për vajzën përcjellëse ju jeni një klient dhe kjo është një marrëveshje biznesi.

Ankthi dhe vetëdija mund të bllokojë përgjigjet tua seksuale.

Një përvojë e keqe seksuale, sidomos hera e parë, mund të ndikojë keq për të ardhmen.

Nëse nuk ke bërë seks për shkak të besimeve fetare të familjes, e rëndësishme është se çfarë ndjen tani.

Mos shkakto presion nga miku yt në të ardhmen.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...