Xhinset, tendenca e kësaj pranvere që s’duhet t’ju mungojë - Bota Sot
Xhinset, tendenca e kësaj pranvere që s’duhet t’ju mungojë

Life style

Xhinset, tendenca e kësaj pranvere që s’duhet t’ju mungojë

Më: 20 mars 2019 Në ora: 14:29
Foto

Mes tendencave që vijnë nga pasarelat e modës për stinën e re, janë sigurisht edhe xhinset të cilat nuk duhet t’ju mungojnë në këtë sezon.

Copa blu e xhinseve është e pazëvendësueshme dhe e përjetshme.

Mund të përdoret si bluzë apo pantallona, në versionin klasik të ngjyrave por edhe me ngjyra, lule apo nuanca. Për ta veshur ju takon juve të zgjidhni.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...