Dasma që ju përshtatet më së miri, sipas shenjës së horoskopit

Life style

Dasma që ju përshtatet më së miri, sipas shenjës së horoskopit

Më: 16 qershor 2021 Në ora: 15:31
Foto ilustrim

Dashi nuk mund të pajtohet me asgjë më pak se një  festë  e përsosur absolute, për të cilën të gjithë do të flasin për ditë, muaj, vite… Ajo që ka rëndësi për ju është të zgjidhni diçka origjinale dhe unike.

Demi i pëlqen traditat dhe dëshiron të organizojë një martesë në një vend historik ose në një kopsht të zbukuruar bukur, ku mysafirët do të shijojnë një vakt mbresëlënës.

Binjakët ndihen shumë të hutuar në mendimin se duhet të organizojë një martesë me vetëm një temë. Kështu që në fund ai do të përfundojë duke bashkuar dy tematika,  duke krijuar një  feste për të cilën të gjithë do të flasin.

Gaforrja është një shenjë emocionale dhe është  interesuar të organizojë diçka të vogël dhe plot dashuri dhe emocione.

Luani mund të organizojë një festë pothuajse mbretërore, vetëm atëherë ai do të ndihet plotësisht i lumtur.

Virgjëresha tashmë e di nga fëmijëria se çfarë lloj martese dëshiron dhe  ka gjithçka të organizuar në mënyrë perfekte.

Peshorja preferon të organizojë një martesë moderne me stil dhe klas.

Akrepi është i paparashikueshëm dhe ka më shumë të ngjarë të martohet papritmas, pa organizuar asgjë, sesa të përgatitet për dasmën e tij për muaj të tërë. Nëse ai zgjedh të organizojë martesën e tij ai do ta bëjë këtë në një destinacion të largët me miqtë e tij më të ngushtë.

Shigjetari dëshiron martesë e thjeshtë me pak të ftuar, është dasma ideale për shigjetarët.

Bricjapi nuk kërkon  shumë për festën e dasmës por ai padyshim dëshiron që ajo të jetë minimale.

Ujori gjithmonë ka ëndërruar për një dasmë në bregdet.

Peshqit,martesa ideale për peshqit është ajo që ngjan me përrallat.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat