Zaev optimist: Parlamenti grek ta ratifikoj Marrëveshjen e Prespës - Bota Sot
Zaev optimist: Parlamenti grek ta ratifikoj Marrëveshjen e Prespës

Maqedonia

Zaev optimist: Parlamenti grek ta ratifikoj Marrëveshjen e Prespës

Më: 22 janar 2019 Në ora: 23:19
Zoran Zaev dhe Aleksis Cipras

 

“Nuk mund që të mos kem besim tek kolegu im i dashur Aleksis Cipras”.

“Ne kemi vënë firmat tona. Hapi i parë ishte tek ne. Arritëm ne, besoj që do të arrijnë edhe ata”.

“Me Ciprasin jam dëgjuar menjëherë pas votimit në parlamentin tonë, ishte i pari që mu lajmërua më uroi dhe tha se tani radha është e imja”, deklaroi Zaev.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...