Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 27 janar 2019 Në ora: 09:20
Ilustrim

Moti sot do të jetë kryesisht me diell dhe me vranësira mesatare në pjesën perëndimore dhe lindore.

Në mëngjes do të ketë kushte për mjegull. Në pjesët perëndimore të vendit do të fryjë erë veri-perëndimore, kurse temperatura minimale do të lëviz nga -9 deri -1 gradë celsius ndërsa temperatura maksimale do të lëviz nga 1 deri 9 gradë celsius.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë me vranësira mesatare dhe do të fryjë erë veri-perëndimore. Temperatura do të jetë në intervalin nga -6 deri 2 gradë celsius.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...