Incident i përgjakshëm në burgun e Idrizovës, një i lënduar - Bota Sot
Incident i përgjakshëm në burgun e Idrizovës, një i lënduar

Maqedonia

Incident i përgjakshëm në burgun e Idrizovës, një i lënduar

Më: 24 mars 2019 Në ora: 10:33
Foto Ilustrim

Në burgun e Idrizovës ka ndodhur një incident i përgjakshëm ku janë përfshirë dy vëllezër bineq, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Sipas MPB-së, F.A (34) ka përdorur armë të ftohtë për të therrur vëllain e tij O.A, derisa kanë qëndruar në ambulantën brenda burgut.

Lëndimet trupore janë shkaktuar në stomak dhe në krahun e djathtë.

I lënduari është dërguar në klinikën “Nënë Tereza”. MPB është duke punuar në zbardhjen e këtij rasti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...