Spasovski për vizitë në Rumani - Bota Sot
Spasovski për vizitë në Rumani

Maqedonia

Spasovski për vizitë në Rumani

Më: 26 mars 2019 Në ora: 13:27
Oliver Spasovski

Spasovski, siç informojnë nga MPB, në kuadër të vizitës do të ketë takime zyrtare me ministren e Punëve të Brendshme të Rumanisë Karmen Dan, si dhe me drejtoreshën e përgjithshme të SELEK Snezhana Maleeva.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...