Një i porsalindur braktiset nga nëna, gjendet në trotuar në Fushtophanë - Bota Sot
Një i porsalindur braktiset nga nëna, gjendet në trotuar në Fushtophanë

Maqedonia

Një i porsalindur braktiset nga nëna, gjendet në trotuar në Fushtophanë

Më: 15 maj 2019 Në ora: 10:32
Spitali

Një i porsalindur sot është lënë në mëshirë të fatit në trotuar në lagjen Fushë Tophanë.

Dëshmitarët kanë njoftuar se foshnja ishte i porsalindur dhe i gjithi i mbuluar në gjak, atëherë kur e kishin hasur kalimtarët e rastit. Foshnja kishte qenë e zhveshur  dhe pa rroba.

Foshnja është gjetur dhe me ekipe të ndihmës së shpejtë është dërguar në spitalin “Nënë Tereza”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...