Fshesa, sot takohen Zaev-Ahmeti - Bota Sot
Fshesa, sot takohen Zaev-Ahmeti

Maqedonia

Fshesa, sot takohen Zaev-Ahmeti

Më: 21 maj 2019 Në ora: 12:14
Zoran Zaev dhe Ali Ahmeti

Pasditën e sotme në Qeveri do të takohen partnerët e kolacionit qeverisës, Zoran Zaev dhe kreu integrist, Ali Ahmeti, transmeton Zyrtare.

Tema e diskutimit pritet të jetë rikonstruimi i Qeverisë apo ajo që deri më tani është paralajmëruar nga Zaev fshesa.

Ndryshe Zaev paralajmëroi se me qëndrime konkrete sa i përket ndryshimeve në Qeveri do të del në fillim të muajit qershor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...