Arrestohet një person nga Struga tek i cili u zbulua lëndë narkotike - Bota Sot
Arrestohet një person nga Struga tek i cili u zbulua lëndë narkotike

Maqedonia

Arrestohet një person nga Struga tek i cili u zbulua lëndë narkotike

Më: 7 shtator 2019 Në ora: 18:59
Ilustrim

Mbrëmë para mesnatës është arrestuar një person nga Struga tek i cili ishte zbuluar një thikë dhe kokainë, njoftojnë nga MPB.

“Më 06.09.2019 rreth orës 23:45 në stacionin policor në Gostivar në parkingun para objektit hotelerik në dalje të Gostivarit, është arrestuar G.S. (32) nga Struga. Gjatë kontrollit tek G.S. është gjetur një thikë dhe kokainë.

Pas plotësimit të dokumentacionit për rastin pason parashtresat e duhura”, njoftojnë nga MPB.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...