Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 14 nëntor 2019 Në ora: 08:18
Ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe periudha me diell. Në disa vende do të ketë kushte për reshje të shiut.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 1 deri 12 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 13 deri 19 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë me vranësira, por parashihet të ketë edhe rritje të temperaturave ditore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat