Dy të lënduar në një aksident në Manastir - Bota Sot
Dy të lënduar në një aksident në Manastir

Maqedonia

Dy të lënduar në një aksident në Manastir

Më: 6 maj 2020 Në ora: 18:19
Foto ilustrim

Dy persona janë lënduar në aksidentin që dje ndodhu në afërsi të fshatit Egri i Mesëm në Manastir.

Siç njoftojnë nga MPB, në aksident janë përfshirë një traktor i drejtuar nga M.N (38) dhe një motor “Yamaha” i drejtuar nga D.K (21) pa targa regjistrimi.

Në aksident janë lënduar drejtuesi i motorit dhe bashkudhëtari i tij D.S (28). Ata janë dërguar në Qendrën mjekësore në Manastir.

Ndërsa hetime në vendin e ngjarjes kanë kryer zyrtarë të SPB Manastir.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat