Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 6 korrik 2020 Në ora: 08:10
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me periudha me diell dhe vranësira. Në disa vende do të ketë kushte për reshje të shiut.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 14 deri 21 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 26 deri 34 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti protet të jetë i ndryshueshëm. Nesër pritet të fryjë erë e fuqishme dhe të ketë kushte për reshje të shiut.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat