Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 12 korrik 2020 Në ora: 09:31
Ilustrim

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira lokale. Pasdite në vende malore do të ketë kushte për reshje të shiut.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 13 deri më 21 gradë celsius, ndërsa temperaturat ditore do të lëvizin prej 27 deri 36 gradë celsius.

UV indeksi do të jetë 8.

Për javën e ardhshme pritet ulje të temperaturave për pesë gradë celsius.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat