Kështu përmbyten Arkivat e Shtetit të Maqedonisë - Bota Sot
Kështu përmbyten Arkivat e Shtetit të Maqedonisë

Maqedonia

E diel, 18 nëntor 2018

Kështu përmbyten Arkivat e Shtetit të Maqedonisë

Më: 8 shkurt 2018 Në ora: 23:29
Pamje nga përmbytjet e Arkivave të Shtetit të Maqedonisë

Në rrjetet sociale është shpërndarë një video nga hapësirat e përmbytura të Arkivave të Shtetit dhe bartja e materialeve nga objekti. Punonjësit janë duke u përpjekur për të marrë sa më shumë dokumente materiale teksa uji rrjedh...

Në rrjetet sociale është shpërndarë një video nga hapësirat e përmbytura të Arkivave të Shtetit dhe bartja e materialeve nga objekti.

Punonjësit janë duke u përpjekur për të marrë sa më shumë dokumente materiale teksa uji rrjedh në tavan ndërsa dyshemeja është përmbytur plotësisht.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test