Me grafite e parulla kundër marrëveshjes së emrit për Maqedoninë - Bota Sot
Me grafite e parulla kundër marrëveshjes së emrit për Maqedoninë

Maqedonia

E mërkurë, 24 tetor 2018

Me grafite e parulla kundër marrëveshjes së emrit për Maqedoninë

Më: 13 qershor 2018 Në ora: 08:49
Parullat kundër marrëveshjes së emrit për Maqedoninë

Një grup qytetarësh mbrëmë kanë shprehur revoltën e tyre kundër marrëveshjes për çështjen e emrit të Maqedonisë.

Përmes grafiteve dhe parullave para Kuvendit të Maqedonisë, ata shkruan “Maqedonia ? përjetshme”, “Tradhtarë”, “Stop gjenocidit”, etj.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test