Memorandum bashkëpunimi mes Qeverisë së Maqedonisë dhe Mbretërisë së Bashkuar - Bota Sot
Memorandum bashkëpunimi mes Qeverisë së Maqedonisë dhe Mbretërisë së Bashkuar

Maqedonia

E diel, 21 tetor 2018

Memorandum bashkëpunimi mes Qeverisë së Maqedonisë dhe Mbretërisë së Bashkuar

Më: 13 qershor 2018 Në ora: 09:27
Qeveria

Memorandum bashkëpunimi mes Qeverisë së Maqedonisë dhe Mbretërisë së Bashkuar

Qeveria e Republikës së Maqedonisë dhe Mbretëria e Bashkuar e Britanisë së Madhe dhe Irlandës Veriore sot do të nënshkruajnë memorandum bashkëpunimi.

Memorandumi do të nënshkruhet nga Qeveria e Republikës së Maqedonisë nga ana e Ministrit për komunikacion, llogaridhënie dhe transparencë Robert Popovski dhe ambasadori i Britanisë së Madhe, Charles Garrett.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test