Aksion me moton “Bëhu hero shpëtoja jetën dikujt” - Bota Sot
Aksion me moton “Bëhu hero shpëtoja jetën dikujt”

Maqedonia

Aksion me moton “Bëhu hero shpëtoja jetën dikujt”

Më: 28 gusht 2018 Në ora: 10:18
Maqedoni

Aksion për dhurimin e gjakut për nder të festës “Shën Mëria e Madhe” do të mbahet në Shtëpinë e Armatës së Republikës së Maqedonisë.

Aksioni me moton “Bëhu hero dhe shpëto jetën dikujt”, do të zgjasë deri më orën 17:00.

Aksioni i dhurimit të gjakut do mbahet për të gjashtëmbëdhjetën herë, ndërsa e organizon Kryqi i Kuq dhe Instituti për mjekësia transfuzionale të Republikës së Maqedonisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat