Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

E premte, 19 tetor 2018

Moti sot në Maqedoni

Më: 19 shtator 2018 Në ora: 08:33
Ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe vranësira të pakta, ndërsa do të fryjë edhe erë e dobët juglindore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 7 deri 15 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 26 deri 31 gradë celcius.

Gjatë ditëve në vijimi moti pritet të jetë stabil dhe i ngrohtë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test