Këngëtarja e njohur shqiptare e ftuar speciale në emisionin më popullor në Amerikë - Bota Sot
Këngëtarja e njohur shqiptare e ftuar speciale në emisionin më popullor në Amerikë

Mediale Vip

Këngëtarja e njohur shqiptare e ftuar speciale në emisionin më popullor në Amerikë

Më: 12 janar 2019 Në ora: 22:45
Linda Halimi

Këngëtarja e njohur, Linda Halimi prej disa vitesh është duke korrur suksese të njëpasnjëshme përtej oqeanit.

Këngëtarja ka sjellë disa këngë të reja, të cilat janë komentuar shumë në media dhe me sa duket karriera e saj po ecën më së miri.

Së fundmi ajo ka qenë e ftuar speciale në emisionin më popullor në Amerikë, “Good Morning America”.

Image

Përpos muzikës ajo ka folur për palestrën dhe disa mënyra si të mbani trupin në formë. Linda është shembulli më i mirë që duhet ndjekur për këtë pjesë, pasi ajo ja ka dalë që të heqë të gjithë kilogramët e tepërt dhe t’i kthejë ato në muskuj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...