Kur Almeda Abazi merrte pjesë në pasarelat e modës - Bota Sot
Kur Almeda Abazi merrte pjesë në pasarelat e modës

Mediale Vip

Kur Almeda Abazi merrte pjesë në pasarelat e modës

Më: 16 janar 2019 Në ora: 23:53
Almeda Abazi

Almeda Abazi prej kohësh nuk është aktive në profesionin e saj.

Almeda Abazi aktualisht është shtatzënë dhe pret që së shpejti të bëhet nënë për herë të parë.

Modelja shqiptare së fundi ka publikuar një fotografi në InstaStory, me të cilën është kthyer disa vite prapa.

Image

Almeda postoi një foto të realizuar 10 vite më parë, të cilën e kishte shkëputur nga një paraqitje e saj në një kompeticion bukurie.

Këtë foto, ajo e krahasoi me një të realizuar vitin e kaluar, për të parë se sa ka ndryshuar për 10 vite.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...