Fansat po e presin një bashkëpunim mes Noizyt dhe Taynës - Bota Sot
Fansat po e presin një bashkëpunim mes Noizyt dhe Taynës

Mediale Vip

Fansat po e presin një bashkëpunim mes Noizyt dhe Taynës

Më: 18 janar 2019 Në ora: 10:01
Noizy dhe Tayna

Është duke u diskutuar për një bashkëpunim mes rep-artistëve Noizy dhe Tayna.

Dy rep-artistët më të suksesshëm të momentit, Noizy dhe Tayna duket se i kanë bashkuar idetë për një bashkëpunim.

Një faqe online në Instagram e ka publikuar një fotografi pranë të cilës ka dhënë lajmin i cili i ka gëzuar tejmase një pjesë të madhe të publikut.

Pranë postimit është parashtruar pyetja për fansat nëse do e donin një bashkëpum të tillë dhe kanë dominuar ato pozitive.

Nëse kjo del të jetë e vërtetë, dueti ka gjasë të konsiderohet hiti i vitit pasi si Noizy ashtu edhe Tayna projektet e tyre solo si edhe bashkëpunimet i kanë shumë të suksesshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...