Këngëtari i njohur shqiptar flet për bashkëshorten, zbulon se si nisi gjithçka 19 vjet më parë - Bota Sot
Këngëtari i njohur shqiptar flet për bashkëshorten, zbulon se si nisi gjithçka 19 vjet më parë

Mediale Vip

Këngëtari i njohur shqiptar flet për bashkëshorten, zbulon se si nisi gjithçka 19 vjet më parë

Më: 18 mars 2019 Në ora: 07:11
Altin Goci

Këngëtari dhe kantautori i njohur shqiptar, Altin Goci, ka qenë i ftuar dje në emisionin ‘E Diell’ në ‘Top Channel’.

Ai ka folur për martesën e tij me bashkëshorten Irena Vogli dhe se si ka nisur historia e tyre 19 vjet më parë. Altini ka zbuluar se ato janë njohur kur ai ka qenë pjesë e grupit “Ritfolk” dhe se janë njohur nga një person i tretë, por gjërat më pas kanë vazhduar të rrjedhin vetë.

Ai gjithashtu tregoi për publikun se në atë kohë Irena nuk ka qenë fanse e grupit “Ritfolk” dhe i është dashur të dëgjojë këngët e tij pas njohjes me Altinin. Nëse e pyesni tani, 19 vjet më vonë, Irena është fansja më e madhe e bashkëshortit të saj.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...