Kur Morena Taraku provokon fansat, ja çfarë ka postuar - Bota Sot
Kur Morena Taraku provokon fansat, ja çfarë ka postuar

Mediale Vip

Kur Morena Taraku provokon fansat, ja çfarë ka postuar

Më: 21 mars 2019 Në ora: 12:32
Morena Taraku

Morena Taraku është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale.

Në llogarinë e saj, Instagram së fundmi ka publikuar një fotografi atraktive dhe mjaft provokuese.

Në mes të Stambollit, Taraku pozon me plot stil e cila zbulon pak më shumë nga asetet e saja trupore bombastike.

Morena është zhvendosur në Turqi prej kohësh e cila atje po e zhvillon edhe karrierën e saj profesionale.

E sa i përket projekteve muzikore, e fundit këngë e lansuar nga ajo është “Dashni”, në duet me Sabri Fejzullahu. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...