Beatrix Ramosaj i nxjerr të gjitha, ky fustan… - Bota Sot
Beatrix Ramosaj i nxjerr të gjitha, ky fustan…

Mediale Vip

Beatrix Ramosaj i nxjerr të gjitha, ky fustan…

Më: 23 mars 2019 Në ora: 13:10
Beatrix Ramosaj

Beatrix Ramosaj ka 'ndezur' rrjetin me fotografinë e fundit.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj ka postuar një fotografi në Instagram teksa shfaqet me një fustan ngjyrë kafe.

Ky fustan i Beatrixit zbulon më shumë se ç’duhet dhe kjo tashmë vërehet dukshëm në imazhin e mëposhtëm.

Ramosaj ka kohë që nuk ka sjell projekte të reja muzikore por nuk ka dyshim se po e shijon jetën pafund.

E të fundit këngë “Get High”, e solli në bashkëpunim me vëllaun e saj, këngëtarin, Alban Ramosaj. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...