Bukuroshja e show-t humoristik publikon foto para emisionit - Bota Sot
Bukuroshja e show-t humoristik publikon foto para emisionit

Mediale Vip

Bukuroshja e show-t humoristik publikon foto para emisionit

Më: 7 prill 2019 Në ora: 14:31
Eliona Pitarka

Përpos linjave fizike të jashtëzakonshme ajo është shumë e dashur për publikun pasi çdo të shtunë mbrëma është pjesë e një emisioni shumë të ndjekur humori.

Bashkë me aktorë të tjerë të humorit edhe bukuroshja Eliona Pitarka, shkakton jo pak humr dhe të qeshura me interpretimin e saj të lirshëm në ‘Duplex’.

Përveç personazheve ‘funny’ që Eliona interpreton, dallohet edhe për linjat fantastike dhe për veshjet e bukura që ndërron çdo puntatë.

Image

Përpara fillimit të emisionit, mbrëmjen e djeshme, bukuroshja ka publikuar 2 foto e veshur me një fustan blu me dekolte të hapur.

“Kush do?”, shkruan ajo përbri fotos duke nënkuptuar ‘Duplex’.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...