Rita Ora bën simbolin e shqiponjës në mes të skenës në Norvegji - Bota Sot
Rita Ora bën simbolin e shqiponjës në mes të skenës në Norvegji

Mediale Vip

Rita Ora bën simbolin e shqiponjës në mes të skenës në Norvegji

Më: 24 prill 2019 Në ora: 07:11
Rita Ora

Rita Ora e ka bërë simbolin e shqiponjës në mes të Norvegjisë.

Rita Ora, nuk po e harron asnjëherë prejardhjen e saj.

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora edhe njëherë e ka dëshmuar se është krenare që është shqiptare dhe kësaj here këtë e bëri gjatë një koncerti të mbajtur në Norvegji.

Image

Rita derisa po këndonte e veshur me ngjyrat e flamurit të Kosovës për një moment u ndal dhe bëri simbolin e shqiponjës me duar.

Rita Ora së fundmi ishte pjesë e një misioni bamirës në Kosovë së bashku me UNICEF-in. Se kjo vizitë e kishte emocionuar ajo tregoi pasi ndau me ndjekësit disa nga fotot e realizuara gjatë qëndrimit tre ditor në vendlindje.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...