Ndahet çifti i njohur - Bota Sot
Ndahet çifti i njohur

Mediale Vip

Ndahet çifti i njohur

Më: 15 maj 2019 Në ora: 13:54
Jesse Lee Soffer dhe Torrey DeVitto

Jesse Lee Soffer dhe Torrey DeVitto, janë ndarë.

Jesse dhe Torrey, filluan të takoheshin verën e kaluar por Us Weekly raporton se ata tashmë janë ndarë.

“Ata janë ende miq por janë ndarë”, ka thënë një burim i afërt me ata.

Torrey ka fshirë fotot e udhëtimit të saj në Skoci, nga llogaria e saj në Instagram.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...