Festë në familjen e Daut Haradinajt - Bota Sot
Festë në familjen e Daut Haradinajt

Mediale Vip

Festë në familjen e Daut Haradinajt

Më: 12 qershor 2019 Në ora: 09:45
Daut Haradinaj me gruan e tij, Lolën

Deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj në 20 vjetorin e çlirimit të Kosovës, e ka edhe një festë tjetër për ta festuar.

Sot, më 12 qershor, bashkëshortja e tij, Lola feston ditëlindjen.

“Ishim, jemi dhe do vazhdojmë bashkë. Urime ditëlindjen”, ky është urimi që Haradinaj ia ka bërë bashkëshortës së tij para pak minutash.

Dauti dhe Lola i ka dy fëmijë, një djalë dhe një vajzë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...