Dafina Zeqiri dhe Ledri Vula kaluan mbrëmjen bashkë? - Bota Sot
Dafina Zeqiri dhe Ledri Vula kaluan mbrëmjen bashkë?

Mediale Vip

Dafina Zeqiri dhe Ledri Vula kaluan mbrëmjen bashkë?

Më: 12 qershor 2019 Në ora: 18:34
Dafina Zeqiri dhe Ledri Vula

Ledri Vula është një ndër  personazhet më të pëlqyer të showbiz-it shqiptar, por edhe pse lidhjet e tij kanë qenë të shumta ai vazhdon ende të jetë beqar dhe akoma nuk ka qenë gati për të bërë hapin e madh.

Reperi i shumë hiteve ka qenë shumë i diskutuar për lidhjet e tij me disa vajza të bukura, por asnjëra nga ato nuk ka përfunduar në kurorëzim në martesë.

Por më e përfolura në media ka qënë lidhja e tij me këngëtaren e njohur Dafina Zeqiri.

Megjithatë prej vitesh të ndarë dyshja ka vazhduar jetën dhe janë përfolur për lidhje të tjera.

Mirëpo, prej kohësh nuk ishte dëgjuar për ta dhe meda duket së fundmi dy këngëtarët kanë rregulluar marrëdhënien e tyre.

Ata mbrëmjen e djeshme e kanë kaluar bashkë.

Në një postim që Ledri ka hedhur në ‘Instastory’ shihet së bashku me modelen Lorena Haliti teksa luajnë bilardo.

Nga po i njëjti vend ka publikuar foto edhe Dafina Zeqiri duke treguar kështu se ka qenë nën shoqërinë e tyre.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...