“Më fal” e “Elita 5”, vjen nga Cricket - Bota Sot
“Më fal” e “Elita 5”, vjen nga Cricket

Mediale Vip

“Më fal” e “Elita 5”, vjen nga Cricket

Më: 8 korrik 2019 Në ora: 21:27
Pamje nga video

Kënga “Më Fal” e grupit të mirënjohur “Elita 5”, është një nga më të pëlqyerat në audiencën shqiptare.

Kjo këngë së fundmi ka ardhur në një version ndryshe.

Producenti Cricket dhe Numen, e ka rikrijuar hitin e grupit legjendar në variantin remiks.

Ky projekt ka pak minuta që është publikuar por është pëlqyer masivisht. 

Më parë Cricket dhe Numen ka krijuar një tjetër variant remiks që pati sukses.

Bëhet fjalë për këngën “Kthema kohën”, të këngëtares Shyhrete Beluli.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...