Michelle Obama sapo u shfaq me flokë gjysmë bionde dhe gjithë rrjeti po ‘zien’ nga komentet për pamjen e saj - Bota Sot
Michelle Obama sapo u shfaq me flokë gjysmë bionde dhe gjithë rrjeti po ‘zien’ nga komentet për pamjen e saj

Mediale Vip

Michelle Obama sapo u shfaq me flokë gjysmë bionde dhe gjithë rrjeti po ‘zien’ nga komentet për pamjen e saj

Më: 8 korrik 2019 Në ora: 23:44
Michelle Obama

Ish-zonja e parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Michelle Obama i ka surprizuar herë pas here të gjithë fansat e saj, duke guxuar gjithmonë në veshje dhe stil. Së fundmi në një prej intervistave të dhëna për autobiografinë e saj ‘Becoming’, 55-vjearja është shfaqur me flokë gjysmë biondë.

Ajo kishte veshur një fustan ndriçues, megjithatë ndryshimi i dukshëm tek flokët e saj ka bërë që fansat të komentojnë masivisht në rrjete sociale.

“Më pëlqeu të dëgjoja, por flokët e tu më mahnitën”,- komentoi një prej ndjekësve të saj, duke i vënë në dukje se Obama dukej mjaft në formë me këtë ‘look’.

Por ky ka qenë i vetmi koment që ka mbërritur në llogarinë e partneres së ish-presidentit të Amerikës. Të gjithë dashamirësit e familjes Obama e kanë komplimentuar Michelle, për pamjen e saj dhe formën se si ajo shfaqet gjithmonë përpara publikut.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...