Arta akuzon Taynën dhe Rinën për kopjim - Bota Sot
Arta akuzon Taynën dhe Rinën për kopjim

Mediale Vip

Arta akuzon Taynën dhe Rinën për kopjim

Më: 15 korrik 2019 Në ora: 13:35
Arta Bajrami

I ka hyrë arkives.

Këngëtarja Arta Bajrami në Instastory ka bërë disa postime, ku i akuzoi reperet e reja për kopjim ndaj saj.

Tayna dhe Rina kanë qenë caku i saj, madje e ka argumentuar përmes fotografive rastet ku ajo u kopjua nga to.

E nuk kanë munguar as ironizimet e Artës.

Image
Image
Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat