Mira Konçi rikthehet për pushime në Tiranë, kështu duket pas 20 vitesh - Bota Sot
Mira Konçi rikthehet për pushime në Tiranë, kështu duket pas 20 vitesh

Mediale Vip

Mira Konçi rikthehet për pushime në Tiranë, kështu duket pas 20 vitesh

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 19:44
Mira Konçi

Mira Konçi është rikthyer me pushime në Tiranë.

Këngëtarja e njohur, Mira Konçi, e cila prej vitesh jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ka ardhur me pushime në Tiranë.

Në media po qarkullojnë disa foto në të cilat ajo shihet e thjeshtë dhe pa grimuar.

Menjëherë pas publikimit të imazheve, në shikim të parë vihet re se është po ajo Mira e hitit “Fatit i besoj” e cila përkundër viteve, nuk ka ndryshuar edhe shumë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...