Sot feston ditëlindjen Blero, ja sa vite ka mbushur këngëtari - Bota Sot
Sot feston ditëlindjen Blero, ja sa vite ka mbushur këngëtari

Mediale Vip

Sot feston ditëlindjen Blero, ja sa vite ka mbushur këngëtari

Më: 19 korrik 2019 Në ora: 08:25
Blero

Këngëtari i njohur shqiptar Blero njihet për publikun si një këngëtar mjaft i pëlqyer për llojin e muzikës që këndon.

Ai së fundmi po e publikon albumin e ri të titulluar ‘6 copë jetë’ ku çdo ditë po e befason publikun me nga një këngë të re. 

Kjo sezon duket se ka filluar ‘furishëm’ nga këngëtari, e aj përpos se po i shijon sukseset e këngëve të reja, sot po e feston edhe ditëlindjen. Blero ka mbushur 41 vite dhe nuk e ka ndërmend të ndalet duke sjellur këngë të bukura.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...