Justin and Hailey presin në radhë si gjithë njerëzit e tjerë - Bota Sot
Justin and Hailey presin në radhë si gjithë njerëzit e tjerë

Mediale Vip

Justin and Hailey presin në radhë si gjithë njerëzit e tjerë

Më: 20 korrik 2019 Në ora: 19:15
Justin Bieber dhe bashkëshortja e tij Hailey

Justin Bieber dhe bashkëshortja e tij Hailey, u panë me kafe duke kaluar pasditen në Beverly Hills, Kaliforni.

Këngëtari dhe modelja më pas u panë në një restorant i cili është i njohur për mos pranimin e rezervimeve.

Çifti u pa në tryezën e jashtme ndërsa prisnin si gjithë të tjerët.

Image

Justin pati të veshur rroba nga linja e tij Drew ndërkaq Hailey këmishë dhe pantallona të shkurtra.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...