Rrahet keq Visar Dërmaku i njohur si Gani Germia – sulmuesi nipi i Bajram Kosumit - Bota Sot
Rrahet keq Visar Dërmaku i njohur si Gani Germia – sulmuesi nipi i Bajram Kosumit

Mediale Vip

Rrahet keq Visar Dërmaku i njohur si Gani Germia – sulmuesi nipi i Bajram Kosumit

Më: 12 gusht 2019 Në ora: 00:09
Visar Dërmaku

Moderatori i njohur, Visar Dërmaku besohet se është rrahur nga nipi i Bajram Kosumit.

Visar Dërmaku, i njohur ndryshe si “Gani Germia”, me satirat e tij është rrahur tepër keq dhe në pabesi.

Burimet mësojnë se personi që e ka rrahur gazetarin Dërmaku është nipi i Bajram Kosumi, Rigzon Kosumi.

Arsyeja e rrahjes nuk dihet por është një lloj kurth që është bërë nga gazetarit Dërmaku.

Dërmaku ka thënë se nuk ka dashur të e bëjë të madhe këtë punë, por që foto e tij është shpërndarë nga njerëz të afërt të tij.

“Më kanë tradhtuar njerëzit që ua kam qu foton në Facebook”, ka thënë ai për redaksinë tonë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat