Rita Ora thyen rekord personal në Spotify - Bota Sot
Rita Ora thyen rekord personal në Spotify

Mediale Vip

Rita Ora thyen rekord personal në Spotify

Më: 13 gusht 2019 Në ora: 12:40
Rita Ora

Rita Ora ka shënuar suksesin e radhës.

E kemi filluar ditën mbarë me sukseset e shqiptarëve në skenën muzikore, pas Elvana Gjatës, tani Rita Ora ka njoftuar publikun për rekordin e ri që ka arritur në platformën e Spotify.

Këngëtarja nga Prishtina minuta më parë me postimin e bërë në Instastory njoftoi se bashkëpunimi me Aviciin ‘Lonley Together’ ka arritur mbi 500 milionë klikime në Spotify me ç’rast ka thyer rekord personal.

Image

Përndryshe, Rita për momentin është duke kaluar disa ditë pushimi pas një vere të ngarkuar me këngë dhe koncerte të ndryshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...