Rihanna dhe i dashuri i saj Hassan Jameel ishin parë 'krah për krah' së bashku në një darkë - Bota Sot
Rihanna dhe i dashuri i saj Hassan Jameel ishin parë 'krah për krah' së bashku në një darkë

Mediale Vip

Rihanna dhe i dashuri i saj Hassan Jameel ishin parë 'krah për krah' së bashku në një darkë

Më: 20 gusht 2019 Në ora: 12:18
Rihanna, Hassan Jameel

Rihanna dhe i dashuri i saj miliarder Hassan Jameel janë ende duke "lulëzuar", dhe ata kanë ndarë së bashku  darkën me familjen e saj. Këngëtarja dhe Jameel u panë në restorant Mason në Santa Monica me nënën e Rihanna Monica dhe një nga vëllezërit e saj, People, E !, dhe Us Weekly, shkruan Elle Magazine.

Një dëshmitar përmes rrjeteve sociale tha se Rihanna dhe Jameel u angazhuan në PDA të vogël ndërsa grupi shijonte një ton ushqim. Burimi tha se, "Ata shijuan një darkë të plotë me prodhimet e detit të nënshkrimit të Masonit dhe pllaka bifteki me verë dhe kokteje specialiteti. Në një moment, ata [Rihanna dhe Hassan Jameel] ishin krah për krah. Ata qëndruan disa orë të mira të natës deri në errësirë ".

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...