Beatrix i ka emocionuar të gjithë me këtë postim - Bota Sot
Beatrix i ka emocionuar të gjithë me këtë postim

Mediale Vip

Beatrix i ka emocionuar të gjithë me këtë postim

Më: 26 gusht 2019 Në ora: 09:40
Beatrix Ramosaj

Beatrix Ramosaj i ka prekur të gjithë me postimin e fundit.

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka prekur zemrat e të gjithëve me postimin e fundit.

Ajo e ka ndarë me ndjekësit një imazh të djalit të kushërirës Arxhentina Ramosaj dhe në të shihet djali i saj në ditën e parë të shkollës.

“Suksese Noah shpirti vogel. Dita e parë në shkollë”, ka shkruar ajo e emocionuar kështu duke i bërë të gjithë ta kujtojnë fëmijërinë e ditën e parë të shkollës.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...