Motra e Aida Doçit mahnitë Turqinë, mediat shkruajnë për një zë të rrallë - Bota Sot
Motra e Aida Doçit mahnitë Turqinë, mediat shkruajnë për një zë të rrallë

Mediale Vip

Motra e Aida Doçit mahnitë Turqinë, mediat shkruajnë për një zë të rrallë

Më: 8 shtator 2019 Në ora: 12:08
Vanesa Doçi

Vanesa Doçi motra e këngëtares Aida Doçi është bërë temë në mediat turke me zërin e saj.

Vanesa Doçi ka impresionuar mediat turke me zërin e saj unik, madje njëra nga programet më prestigjiozë në Turqi ‘Kanal D’ ka shkruar për këngëtaren.

Ajo vite më parë në një emision nga Kosova kishte kënduar këngën e Ibrahim Tatlises ‘Aramam’ dhe tani  performanca e saj ka arritur mbi 50 milionë klikime në Youtube.

 

E gjithë kjo e ka bërë shumë krenare motrën e saj dhe në një postim Aida ka shkruar se edhe nëse i përfundon karriera tani nuk do brengoset pas suksesit të motrës.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@darkndarkmusic @venesadociofficial @naserqeli

A post shared by Singer (@aidadoci1) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...