Liam Payne i lë koment të lezetshëm të dashurës - Bota Sot
Liam Payne i lë koment të lezetshëm të dashurës

Mediale Vip

Liam Payne i lë koment të lezetshëm të dashurës

Më: 10 shtator 2019 Në ora: 11:41
Liam Payne

Liam Payne dukej elegant në një bluzë të bardhë të ngushtë dhe pantallona me vija gjatë së dielës në Londër, Angli.

Ish-anëtari i grupit One Direction shijoi një natë në restorantin Chiltern Firehouse, që është i pëlqyer nga të famshmit.

Nëse nuk e dini, Liam ka një të dashur të re, Maya Henry, dhe ata u panë bashkë natën tjetër.

Image

Të hënën, Maya postoi një foto në Instagram dhe Liam i komentoi duke shkruar: “E përsosur”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...