Dy velinat shqiptare puthen në buzë me njëra-tjetrën, ‘ndizet’ rrjeti - Bota Sot
Dy velinat shqiptare puthen në buzë me njëra-tjetrën, ‘ndizet’ rrjeti

Mediale Vip

Dy velinat shqiptare puthen në buzë me njëra-tjetrën, ‘ndizet’ rrjeti

Më: 10 shtator 2019 Në ora: 12:53
Oni Shkjau dhe Enisa Koleci

Dy velinat seksi janë puthur në buzë.

Dy velinat, Oni Shkjau dhe Enisa Koleci janë vajzat të cilat e tërheqin gjithmonë vëmendjen në ekranet e emisionit ‘Stop’.

Një imazh i tyre bashkë derisa shihen duke u puthur në buzë po e ‘ndez’ rrjetin. Bukuroshet seksi janë edhe aktive në rrjete sociale dhe marin edhe aty vëmendjen me fotot provokative.

Të dyja ndiqen nga një numër i madh i ndjekësve.

Image

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...