Duke fjetur gjatë punës, Gigi dhe Bella Hadid zbulojnë sakrificat që duhet të bëjnë - Bota Sot
Duke fjetur gjatë punës, Gigi dhe Bella Hadid zbulojnë sakrificat që duhet të bëjnë

Mediale Vip

Duke fjetur gjatë punës, Gigi dhe Bella Hadid zbulojnë sakrificat që duhet të bëjnë

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 13:42
Gigi dhe Bella Hadid

Mesa duket çdo gjë në rrjete sociale është më e bukur sesa realiteti. Këtë e kanë vërtetuar edhe motrat modele Gigi dhe Bella Hadid me postimet e tyre të fundit. Tek fotot e shpërndara të dyja motrat shihen të përgjumura, të shtrira në. Ndërsa në tjetrën, Gigi ka fotorafuar Bellën teksa ajo po fle mbi valixhe. Motrat Hadid janë nga modelet më të famshme e gjithmonë janë në lëvizje për të arritur eventet e ardhshme. Familja e tyre është marrë gjatë gjithë jetës me modeling e mesa duket sakrifica të tilla janë të nevojshme për këtë profesion.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat