Dua Lipa performon për herë të parë në Indi, ‘mbulohet’ me shami! - Bota Sot
Dua Lipa performon për herë të parë në Indi, ‘mbulohet’ me shami!

Mediale Vip

Dua Lipa performon për herë të parë në Indi, ‘mbulohet’ me shami!

Më: 12 nëntor 2019 Në ora: 15:53
Dua Lipa

Dua Lipa po vazhdon me perfromancat e saj rreth promovimit të këngës më të re ‘Don’t Start Now’.

Në kuadër të kësaj, ylli kosovar do të perfromojë për herë të parë në Indi.

23 vjeçarja konfirmoj pjesëmarrjen atje përmes një postimi në Instagram në të cilin u shpreh e entuziazmuar që perfroamncën atje, ndërsa ajo që bije në sy ishte edhe imazhi që ajo ka publikuar ku shihet me një shami të vendosur në kokë.

“ Shumë e emocionuar që të kthehemi në Indi këtë javë !! Unë kurrë nuk kam pasur rastin të performoj përballë jush dhe jam i entuziazmuar që ta ndaj skenën me ju”, ka shkruar Dua sipër fotografive.

Ndryshe, pas këngës së re që lansoj pak javë më parë, Dua poashtu konfirmoj se albumi i ri është drejt finalizimit dhe pritet të publikohet në fillim të vitit 2020.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat