Rrëfen histori personale në libër/ Iva Tiço: Ish të dashurit e kanë problem që s’ju kam përmendur emrat - Bota Sot
Rrëfen histori personale në libër/ Iva Tiço: Ish të dashurit e kanë problem që s’ju kam përmendur emrat

Mediale Vip

Rrëfen histori personale në libër/ Iva Tiço: Ish të dashurit e kanë problem që s’ju kam përmendur emrat

Më: 14 nëntor 2019 Në ora: 06:21
Iva Tiço

Iva Tiço ka qenë e ftuar këtë të mërkurë në emisionin Soiree me Jonida Shehun në Top Channel për të folur rreth librit të saj të titulluar “Për vete”, e cila tregon rrëfime që çdo vajzë single mund të shkruante.

Iva është pyetur nga moderatorja e Soiree nëse ky libër mban histori personale të saj në lidhje me ish të dashurit dhe ajo e ka pohuar.

Jonida Shehu: -Ka histori ish-ash të tutë?
Iva Tiço: – Ka.
Jonida Shehu: – E dinë ata?
Iva Tiço: – Sigurisht.
Jonida Shehu: – Ke patur debate?
Iva Tiço: – Jo fare përkundrazi.
Jonida Shehu: – E kanë pëlqyer këtë mënyrë?
Iva Tiço: -Absolutisht po. Vetëm mund të kenë një problem që pse nuk i kam përmendur me emër .
Jonida Shehu: – Kanë dashur të jenë me emër?
Iva Tiço – Po patjetër
Jonida Shehu: – Është emancipuar Tirana.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat